3xB – czyli Blogerzy z Bielska-Białej

3xB – czyli Blogerzy z Bielska-Białej

Nie tak dawno miałam okazję wziąć udział w spotkaniu Beskidzkich Blogerów. Jest to grono osób z Bielska-Białej i okolic, które prowadzą własne blogi o różnorodnej tematyce i formie. Dołączyłam do grupy i przygotowałam listę ciekawych blogów z Podbeskidzia.

Spotkanie blogerów w Bielsku-Białej

Nie spodziewałam się, że lista blogerów z Bielsku -Białej jest tak liczna. Na grupę zrzeszającą lokalne blogi natknęłam się całkiem przypadkowo na Facebooku. Postanowiłam, że do niej dołączę i wybrałam się na najbliższe organizowane w Bielsku spotkanie. Cieszę się, że kilka osób udało się poznać „na żywo”, ponieważ teraz nie tylko chętniej zaglądam na ich strony, ale również aktywnie wspieramy się w rozwijaniu naszych serwisów. Wiele osób z Podbeskidzia nie zdaje sobie sprawy, jak wiele wartościowych treści tworzą blogerzy z Bielska. Czas to zmienić!

Lista blogów z Bielska-Białej

Oto moja lista ciekawych blogów z Bielska-Białej i okolic, którą mam nadzieję będę na bieżąco poszerzać.

  • mamamanager.eu– blog lifestylowy dla Mam i nie tylko, który właśnie masz okazję czytać. Postanowiłam go założyć po przeprowadzce do Bielska-Białej z Poznania. Inspirują mnie ludzie, natura i małe rzeczy, które umykają w zbyt szybko mijającej codzienności. Na stronie publikuję treści o sposobach na zarządzanie czasem w domu i pracy, work-life balance i codzienności z życia matki pracującej. 
  • coolinarny.blox.pl – blog kulinarny, na którym znaleźć można wiele ciekawych i autorskich przepisów na: domowe obiady, pyszne wypieki, oraz zdrowe i odchudzone dania tradycyjne. Autorką bloga jest Edyta, której blogowanie daje dużą satysfakcję. Z wykształcenia matematyczka, kocha góry, ruch na świeżym powietrzu i spotkania w gronie przyjaciół.
  • inspiracjedlaszkoly.pl – blog dla przedsiębiorczych nauczycieli i rodziców, prowadzony przezKatarzynę Skolimowską, ambitną pedagog z prawdziwego powołania. Na stronie znaleźć można wiele inspiracji, autorskich materiałów dydaktycznych oraz porad na temat efektywnego nauczania, motywowania i odkrywania pasji uczniów. Wspólnie z Marzeną Kud, Kasia stworzyła autorski projekt |Wychowanie do Osobistego Rozwoju”. Jego ambasadorami są m.in. Kamila Rowińsa, Michał Pasterski, Angelika Maria Gąsior. Finalnie projekt zakończy się wydaniem książki, która jest planowana na wrzesień br.
  • jolka-potrafi.pl – blog, na którym znaleźć można pomysły i praktyczne porady na temat sposobów na dodatkowe zarobki. Autorką bloga jest Jolka, ambitna młoda mama której priorytetem jest wychowanie dzieci i spędzanie z nimi z jak najwięcej czasu.
  • beskidyzdzieckiem.pl – blog Joli i Kasi, na którym autorki podpowiadają, gdzie pójść z dziećmi w Beskidach oraz jak tam dojść i jak długo zajmie wędrówka. Wszystkie prezentowane trasy testowane są przez autorki i ich dzieci w wieku od 6 miesięcy do nastu lat. Wszystkie miejsca gwarantują świetną zabawę i wypoczynek dla całej rodziny.
  • stworzenidozycia.pl -na blogu Natalia Baltaza porusza tematykę rozwoju osobistego współgrającego z rozwojem duchowym. Blog inspiruje do odkrywania siebie z całym bogactwem darów, umiejętności i predyspozycji wpisanych w człowieka przez Boga, do pracy nad sobą, krótko mówiąc do życia w pełni.
  • swiattomskiego.pl – blog Natalii – mamy Tomka i Leona, a już wkrótce i Julci. Świat Tomskiego będzie miał już 3 testerów! To miejsce gdzie recenzowane są książki, gry oraz zabawki dla dzieci. Autorzy lubią kreatywnie spędzać czas i dzielić się tym z czytelnikami. Na blogu publikowany jest także cykl „Matka też czyta” czyli recenzje książek, które mogą zainteresować mamy.

Jak widzicie w Bielsku-Białej znaleźć można osoby, które z pasją prowadzą i rozwijają swoje blogi. Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam grupę blogerów w regionie, a dodatkowo udało mi się do niej dołączyć. Znacie jeszcze inne ciekawe blogi z Bielska-Białej lub ogólnie z Podbeskidzia? Koniecznie dajcie znać – chętnie powiększę listę o kolejne, inspirujące strony. 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.