Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam

Biżuteria sensoryczna – czyli o 2w1 dla Mamy i dziecka

Od kiedy zostałam Mamą moja biżuteria ograniczyła się do obrączki i pierścionka zaręczynowego. Rzadko pozwalam sobie na kolczyki, a o bransoletkach czy łańcuszkach nie było do tej pory mowy. Przyznaję, że biżuterię lubię, czuję się w niej bardziej kobieco i jest dla mnie uzupełnieniem outfitu, dlatego bez niej czułam, że czegoś mi zwyczajnie brakowało. I wiecie co? Znalazłam kompromis! Biżuterię sensoryczną, która nie tylko ładnie wygląda, ale jest też idealnym gryzakiem i zabawką! Poznajcie biżuterię 2w1 dla Mamy i dziecka.

Mama a biżuteria

Skoro tak lubię biżuterię, dlaczego więc do tej pory z niej rezygnowałam – możecie śmiało zapytać, a ja chętnie odpowiem. Powód jest prosty, każdy łańcuszek, bransoletka czy kolczyki szybko stawały się najciekawszą zabawką do ciągania i zrywania. Myślę, że taka sytuacja może dotyczyć większość Mam, i domyślam się, że spora grupa z biżuterii, tak jak ja, po prostu rezygnuje.

Biżuteria sensoryczna

Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam

Moim ostatnim odkryciem jest biżuteria sensoryczna, czyli jak ją nazwałam 2w1 dla Mamy i dziecka. Korale i bransoletki są nie tylko ładne, ale przede wszystkim, idealnie nadają się do zabawy dla maluszka i świetnie sprawdzają się też w charakterze gryzaka. Biżuteria jest zrobiona z bezpiecznych materiałów, a ich różnorodne kształty, struktury i kolory rozwijają dotyk i wzrok maluszka. Silikon, z którego zrobione są ozdoby jest miękki i przyjemny w dotyku, a jednocześnie nie ulega uszkodzeniu nawet przy mocnym gryzieniu dziecka. Ja wybrałam biżuterię z Keke buka, domowej manufaktury stworzonej przez dwie młode mamy, które biżuterię przetestowały na własnych dzieciach, dlatego mam pewność, że produkty są bezpieczne i spełnią najwyższe standardy.

Korale

Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam

Korale, które wybrałam są w moim ulubionych kolorach: niebieskim i szarym. Dopasowałam je również do standardowych chłopięcych kolorów. Silikonowe kuleczki są przełożone drewnianymi koralikami, które mój ząbkujący maluszek uwielbia. Korale ratują nas ostatnio podczas karmienia, bo mój mały urwis skupia się na wszystkim tylko nie na jedzeniu. Gdy ubieram korale problem znika, podobnie jest zresztą przy zmianie pieluszki. Ozdobę szyi mogę swobodnie nosić po domu, ale sprawdza się także uzupełnienie eleganckiej kreacji.

Kurs Praca zdalna - techniki i narzędzia

Bransoletka

Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam

Szara bransoletka, którą wybrałam jest wykonana w 100% w silikonu. Wypukły wzór nadaje jej gracji, a jednocześnie jest elementem, który wzbudza zainteresowanie dziecka. To zdecydowanie 2w1 – idealna biżuteria i gryzak.

Zawieszka do smoczka/ zabawek

Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam

Poza bransoletką i koralami zaopatrzyłam się zawieszkę do smoczka. Możecie zapytać, dlaczego? Skoro mój synek ze smoczka nie korzysta. Taka zawieszka do smoczka sprawdzi się idealne także jako uchwyt do zabawek np. w wózku. Mój smyk ciągle je wyrzuca, a tak przynajmniej na chwilę ma zajęcie. Morskie koraliki przy zawieszce są wzbogacone o drewniany element i klamrę. Zawieszka jest elegancka i dodatkowo po prostu ładna, inna niż wszystkie, które do tej pory widziałam.

Mam nadzieję, że tym wpisem zainteresuje was biżuterią sensoryczną, i więcej Mam wróci do noszenia biżuterii. Macierzyństwo nie polega w końcu na rezygnacji, ale sztuce kompromisu i odkrywaniu nowych rozwiązań, a takim jest niewątpliwie polska biżuteria hand made od Agi i Oli, które z myślą o Mamach stworzyły markę Keke buka. Sprawdźcie koniecznie!

____

Wpis powstał we współpracy z marką Keke buka, dziękuję serdecznie za możliwość poznania Was i przetestowania biżuterii sensorycznej.


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *