O mnie

Cześć! Nazywam się Katarzyna Raiter-Łuksza, witaj na moim blogu 🙂

Katarzyna Raiter-Łuksza Mama Manager

Jestem mamą od lipca 2018, a od blisko 10 lat zawodowo zajmuję się zarządzeniem produktami IT, jak aplikacje mobilne i web marketplace.

Nazwa bloga nie do końca nawiązuje do mojej pracy zawodowej, a właśnie do głównej roli jaką pełnię, czyli do Mamy. Każda mama jest pracująca, niezależnie czy pracuje na etacie czy nie. Macierzyństwo nie zakłada urlopu, zwolnień lekarskich czy przerw. Obecnie przebywam na tzw. „urlopie” macierzyńskim, chociaż co ten czas z urlopem ma wspólnego to nie wiem ;D

Chcę się z wami dzielić wszystkim co związane z macierzyństwem, pracą zawodową, ale przede wszystkim chcę dostarczać rozwiązań, merytorycznych treści, które pomogą Mamom nie tylko zajmować się dziećmi, ale też rozwijać siebie.

Oprócz treści, które znajdziecie na blogu, zapraszam na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie bezpłatne wydarzenia i szkolenia online.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – pisz śmiało w social mediach lub napisz do mnie na kasia [@] mamamanager.eu

Ostatnim projektem zrealizowanym w ramach bloga Mama Manager jest Mamuśkowy Planer, czyli książkowy planer, stworzony z myślą o Mamach. Planer nie ma dat, więc planowanie z nim można rozpocząć w dowolonym momencie. Uzupełnieniem planera czasu są notesy z formatkami – „Moja checklista” oraz „Tygodniowe menu”. Sprawdź koniecznie. 

Planer dla Mam, planer czasu, planer czasu dla Mam, kalendarz dla Mam, zarządzanie czasem dla mam, zarządzanie czasem, planowanie dla mam, mama ma czas