O mnie

Cześć! Nazywam się Katarzyna Raiter-Łuksza, witaj na moim blogu 🙂

Jestem żoną, zawodowo zarządzam projektami marketingowymi i PR, ale od lipca 2018 jestem przede wszystkim MAMĄ. Mam 29 lat i to właśnie w tym roku moje życie zmieniło się o 180 stopni. Zawsze wysportowana, pomalowana z pięknymi paznokciami, spontaniczna młoda kobieta, zmieniła się w Mamę, która próbuje znaleźć 5 minut z rana na umycie zębów. Skąd więc pomysł na ten blog?

Nazwa bloga nie do końca nawiązuje do mojej pracy zawodowej, a właśnie do głównej roli jaką pełnię, czyli do Mamy. Każda mama jest pracująca, niezależnie czy pracuje na etacie czy nie. Macierzyństwo nie zakłada urlopu, zwolnień lekarskich czy przerw. Obecnie przebywam na tzw. „urlopie” macierzyńskim, chociaż co ten czas z urlopem ma wspólnego to nie wiem ;D

Już niedługo wrócę do pracy zawodowej i nasz świat ponownie przewróci się do góry nogami. Chcę się z wami dzielić wszystkim co związane z macierzyństwem, pracą zawodową, ale przede wszystkim chcę dostarczać rozwiązań, merytorycznych treści, które pomogą Mamom nie tylko zajmować się dziećmi, ale też rozwijać siebie.

Oprócz treści, które znajdziecie na blogu, zapraszam na Facebooka i Instagram, gdzie znajdziecie bezpłatne wydarzenia i szkolenia online.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – pisz śmialo w social mediach lub napisz do mnie na kasia@mamamanager.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *